La Casa De La Esquina En El Centro Hotell
| Wi-Fi | Barnvänligt Barnsängar | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Det bekväma La Casa De La Esquina En El Centro Hotell São Gabriel ligger inom 12 minuter till fots från Espaco Garden. Det finns också en parkering.
Detta hotell har ett behändigt läge, nära Gaucho da FEB Mal. Mascarenhas de Moraes Museum. Gästerna hittar Clube Comercial endast 1 km från det bekväma hotellet. Gästerna kan besöka Nossa Senhora do Rosario do Bom Fim Museum, som ligger ungefär 20 minuters promenad bort.
La Casa De La Esquina En El Centro Hotell i São Gabriel erbjuder rum med matplats och balkong samt luftkonditionering. Rummen är utrustade med vattenkokare, kylskåp och köksredskap för gästerna att laga sin egen mat. De privata badrummen, som har en separat toalett och en dusch, erbjuder bekvämligheter som badlakan och handdukar.
Du kan också äta på restaurangen Avenida Lanches, som ligger en kort bit från det här boendet.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🌇
Hur lång tid tar det att ta sig till centrum från det bekväma La Casa De La Esquina En El Centro Hotell?
Det tar 5 minuter till fots att komma från det bekväma La Casa De La Esquina En El Centro Hotell till centrum. - 🚗
Kan jag parkera min bil i närheten av La Casa De La Esquina En El Centro Hotell?
La Casa De La Esquina En El Centro Hotell erbjuder gästerna privat parkering. - 🕗
Vilken tid checkar man ut på det bekväma La Casa De La Esquina En El Centro Hotell?
Gästerna på det bekväma La Casa De La Esquina En El Centro Hotell måste checka ut till 09:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på La Casa De La Esquina En El Centro Hotell?
Det genomsnittliga priset för ett rum i La Casa De La Esquina En El Centro Hotell är 54$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal. - ❓
Vilken betalningsmetod erbjuds på detta hotell?
Gästerna på detta hotell kan betala med American Express, Mastercard och Visa.